Služby

Webhosting, registrácia domén, VirtualHousing, ServerHousing

Webhostingové programy z ktorých si vyberie každý zákazník, ktorý potrebuje umiestniť svoje webové stránky na internet. Službu prevádzkujeme pod obchodným názvom PHOBI@ HOSTING.

Taktiež zákazníkom s vyššími nárokmi ponúkame možnosť prenájmu virtuálneho servera, alebo dedikovaného servera. Viac nájdete tu..

Poskytovanie internetových služieb

Umožňujeme širokopásmové pripojenie do siete internet v obciach Hrachovište a Višňové. Na výber sú rôzne tarify. Tarify neobmedzujeme počtom prenesených dát. Viac tu…

Zabezpečovanie PC a odstraňovanie nežiadúceho software

Ponúkame zabezpečenie Pc pomocou vynikajúceho antivírusového programu ESET NOD32 a ostatných produktov firmy ESET. Taktiež ponúkame odstraňovanie nežiadúceho software z počítačov.

Sieťové zabezpečovanie PC, budovanie sietí

Zabezpečujeme budovanie sietí vo firmách a dodávame špičkový hardware popredných výrobcov sieťových komponentov. Pri budovaní sieti sa opierame o skúsenosti nabrané počas kurzov CISCO SYSTEMS NETWORK ACADEMY. Naši sieťový technici boli zaškolení pomocou tejto inštitúcie a vlastina certifikáty CISCO.

Webdesign a webbuilding

Jednou z najčastejšie požadovaných služieb našich zákazníkov je tvorba webových aplikácii a budovanie webstránok. V súčasnej dobe sa zaoberáme prezentačnými stránkami firiem, e-shopmi, statickými i dynamickými webstránkami. Taktiež sa zaoberáme tvorbou databázových systémov. Všetky webové aplikácie sú validované prostredníctvom pravidiel na tvorbu webu w3 a spĺňajú najprísnejšie kritéria.

Development a tvorba aplikácii podľa požiadavok zákazníka

Medzi požiadavky patrí i tvorba programov podľa konkrétnych požiadavok zákazníka. V tejto oblasti pracujú špičkový programátori, o ktorých kvalitách svedčia veľmi dobré referencie spokojných klientských firiem.

Všetky služby sú na profesionálnej úrovni, podložné dlhoročnými skúsenosťami s danými problémami a riešeniami situácii.